Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy do udziału w BIP Erasmus+ "Wellness Wonderland: Discover Your Path to Vibrant Living", który organizuje Uniwersytet Turiba w Rydze (Łotwa) w dniach od 1 do 5 lipca 2024 r.

 
 
turiba
 
 
Program, punktowany jest na 3 punkty ECTS. Będzie odbywał się w cenionym kampusie Uniwersytetu Turiba w tętniącej życiem Rydze na Łotwie.
 
Ważne daty:
• Wydarzenie online odbędzie się 28 czerwca 2024 r
• Stacjonarnie od 1 do 5 lipca 2024 r
 
Kto może uczestniczyć w programie BIP?
• Personel
• Studenci
  
Link do strony wydarzenia: https://skk.lv/category/jaunumi/
 
Firmularz rejestracyjny: link
 
Formularz dostępny również poprzez kod QR:
 
kod qr

Wszelkie informacje na temat tego BIP-u znajdują się w załączonej ulotce

Termin aplikacji:  30 kwietnia 2024 r. lub do momentu zarezerwowania miejsc w BIP, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
 
 
Gdzie odbędzie się program?
• Program łączy się z zajęciami na świeżym powietrzu z zajęciami w pomieszczeniach, odbywającymi się w salach lekcyjnych na terenie kampusu Uniwersytetu Turiba i poza nim.
 
 
Skąd będę wiedzieć, że moja rejestracja/udział w BIP Riga 2024 została potwierdzona?
• Koordynator BIP prześle wszystkim potwierdzonym uczestnikom list akceptacyjny po 30 kwietnia 2024 r. lub do momentu zarezerwowania miejsc w BIP, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
 
Dodatkowe informacje na temat BIPu można uzyskać bezpośrednio u organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem w programie to będziemy wdzięczni za kontakt z Naszym biurem Erasmus + Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.