Sanowni Państwo,

 

zapraszamy do udziału w dwóch Blended Intensive Programmes (BIP) w ramach programu Erasmus+ organizowanych przez Uniwersytet w Porto (Portugalia), Uniwersytet w Lublanie (Słowenia) oraz Uniwersytet Castilla-la-Mancha w Toledo (Hiszpania) na przełomie maja i czerwca 2024 r.

 

Wydział Sportu Uniwersytetu w Porto (Portugalia) wraz z Wydziałem Sportu Uniwersytetu w Lublanie (Słowenia) i Wydziałem Nauk o Sporcie Uniwersytetu Castilla-la-Mancha w Toledo (Hiszpania) planują obecnie dwa programy Blended Intensive Programme dla studentów i pracowników:

 
  • Aktywność fizyczna, ćwiczenia, sprawność fizyczna i promocja zdrowia – ocena i monitorowanie – (Kliknij tutaj). Kurs trwa 8 tygodni, głównie Blended Learning, od 8 maja do 28 czerwca, z częścią fizyczną odbywającą się na Wydziale Sportu Uniwersytetu w Porto (Portugalia), od 17 do 28 czerwca 2024 r.

 

  • Aktywność fizyczna i promocja zdrowia: konteksty praktyki – (Kliknij tutaj). Kurs trwa 8 tygodni kursu, głównie Blended Learning, od 8 maja do 28 czerwca, z częścią fizyczną odbywającą się na Wydziale Sportu Uniwersytetu w Porto (Portugalia), od 17 do 28 czerwca 2024 r.
--------------------------------
 
W każdym kursie może wziąć udział 20 uczestników. Kursy będą prowadzone na Wydziale Sportu Uniwersytetu w Porto w Portugalii we współpraca z trzema międzynarodowymi uniwersytetami.
 
--------------------------------
 
Kursy prowadzone są w języku angielskim.
 
-------------------------------
 

Szczegółowe informacje dotyczące kursów mogą uzyskać Państwo bezpośrednio u Naszych Portugalskich partnerów z Wydziału Sportu Uniwersytetu w Porto Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – kontakt w języku angielskim/portugalskim.

 

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem to zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem Erasmus + Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.