Szanowni studenci oraz wykładowcy,

 

W dniach 04-05 września 2023 r. (online) oraz 18-22 września 2023 r. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie realizowała warsztaty i wykłady w ramach Erasmus+ Blended Intensive Program "Interdisciplinary Program: Work-Life Balance".

 

PL Dofinansowane przez UE PANTONE

Szanowni Państwo,

 

W dniach 9-13 października 2023 r. trzy studentki Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie: Kinga Czrnomska, Aleksandra Tomaszewska oraz Marta Niziołek z kierunku Dietetyka (studia magisterskie) – przebywały na Mieszanym programie intensywnym organizowanym przez University of Porto, Universidade de Vigo i Ghent University: BIP “RADL4NT – Tradition in Culinary Innovation.

 Szanowni Państwo,

 

W dniach 16-20 października 2023 r. studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia z kierunku Kosmetologia (studia magisterskie) – Pani Ewelina Mierzwa przebywała na 5-dniowym szkoleniu praktycznym na Chalkidiki, w Grecji.

 

Szanowni Studenci oraz Pracownicy WSIiZ,

 

W miesiącach wakacyjnych dwie studentki Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia z kierunku Kosmetologia (studia magisterskie)Pani Agata Kacprzak i Pani Martyna Kmiecik przebywały na praktykach w Grecji, na Krecie.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z relacją Naszych studentek :)