Moodle  (ang. Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) to internetowa platforma edukacyjna służąca zarówno wykładowcom, jak i studentom do nauki zdalnej. 

Za pomocą e-learningu osoba prowadząca kurs ma możliwość m.in.: umieszczenia materiałów dydaktycznych, przeprowadzenia ankiet, quizów, zadań, a także prowadzenia dziennika obecności.

Wprowadzenie takiego narzędzia uprości kontakt ze studentami, koncentrując komunikację w jednym miejscu. Platforma to narzędzie pomocne dla tych Państwa, którzy w ramach prowadzonych modułów kompletują pracę tj. prezentacje, projekty czy sprawozdania. Dzięki niemu wszystkie pracę studentów mogą być złożone w jednym miejscu i  przez Państwa ocenione, a następnie zarchiwizowane przez administratora.

Platforma Moodle działa na urządzeniach mobilnych. Polecamy jednak aby korzystać z niej na laptopach/komputerach, ponieważ ułatwia to uczestnictwo w zajęciach on-line. Do obsługi platformy nie wymagana jest instalacja dodatkowych programów ani wtyczek.

 https://moodle.wsiiz.pl/

Instrukcja obsługi do Platformy Moodle

Instrukcja część I

Instrukcja część II

Instruckja_tworzenie testu

Materiały instruktażowe do Platformy https://tiny.pl/ctkzq

Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze konta na platformie prosimy o kontakt z administratorem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.