Szanowni Studenci,

 

Wydział Farmacji Uniwersytetu w Porto pragnie zaprosić do udziału w drugiej edycji Blended Intensive Program: „From Organic to Chemistry to Pharmaceutical Drugs”, który odbędzie sie między 15-19 lipca 2024 r.

 

porto

 

BIP jest organizowany we współpracy z Interdyscyplinarnym Centrum Badań Morskich i Środowiskowych (CIIMAR) Uniwersytetu w Porto, Uniwersytetem w Barcelonie (Hiszpania), Uniwersytetem Karola (Czechy), Uniwersytetem „G. d’Annunzio” w Chieti-Pescara (Włochy), Uniwersytetem Narodowym i Kapodistrian w Atenach (Grecja) i Uniwersytectem w Ankarze (Turcja).

 

Kurs prowadzony jest w języku angielskim, w formie stacjonarnej trwającej 23 godziny z 5 godzinami e-learningu, w dniach 15–19 lipca 2024 r., odbywających się na Wydziale Farmacji Uniwersytetu w Porto, Portugalia.

 

Puntacja: uczestniczący studenci otrzymują 3 punkty ECTS.

 

Wszelkie informacje na temat tego BIP-u znajdują się w załączonej ulotce.

Strona wydarzenia: link

Formularz rekrutacyjny: link

 

Termin aplikacji: studenci mogą aplikować do 29 czerwca 2024 r.

 

Dodatkowe informacje na temat BIPu można uzyskać bezpośrednio u organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem w programie to będziemy wdzięczni za kontakt z Naszym biurem Erasmus + Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.