Drodzy Studenci,

 

zapraszamy do udziału w II edycji programu Erasmus+ Blended Intensive Program in Geriatrics organizowanego przez Wydział Lekarski Uniwersytetu w Porto (Portugalia) w dniacj 15 - 19 lipca 2024 r.

 

porto

 

BIP jest organizowany we współpracy z instytucjami partnerskimi Uniwersytetem Semmelweisa w Budapeszcie (Węgry) i Uniwersytetem w Salamance (Hiszpania). Dodatkowo współpracującą instytucją jest Uniwersytet Eötvös Loránd w Budapeszcie (Węgry).

 

Kurs prowadzony jest w języku angielskim i będzie trwał sześć tygodni: 3,5 tygodnia seminariów online, 1,5 tygodnia mentoringu online i jeden tydzień spotkań twarzą w twarz na Wydziale Lekarskim U.Porto, od 15 do 19 lipca 2024 r.

 

Puntacja: uczestniczący studenci otrzymują 4,5 ECTS.

 

Zgłoszenia należy dokonać w terminie od 1 do 30 kwietnia 2024 r. poprzez wypełnienie formularza on-line.

 

Wszystkie informacje dotyczące procedur aplikacyjnych można znaleźć w poniższej załączonych plikach:

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat BIP prosimy o kontakt: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem w programie to będziemy wdzięczni za kontakt z Naszym biurem Erasmus + Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.