Szanowni Państwo,

 

St. Ignatius of Loyola College w Kownie (Litwa) zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Studenckiej "APPLIED RESEARCH’24", która odbędzie się w dniach 16-17 maja 2024 r.

 

 

ILK main

 

Adresatami konferencji są studenci oraz młodzi badacze z różnych dziedzin, dyscyplin i poziomów studiów. Celem konferencji jest stworzenie otwartej platformy do dyskusji i nowych podejść do badań stosowanych, ich rozwoju i ekspansji na Litwie i na całym świecie.

Referaty spełniające wymogi artykułów naukowych zostaną poddane recenzji i opublikowane w elektronicznym czasopiśmie konferencyjnym. Artykuły mogą być pisane w języku litewskim lub angielskim.
 
 
Planowane sekcje:
  • Innowacje w technologii medycznej
  • Sektor hotelarsko-gastronomiczny: aktualne wyzwania i perspektywy rozwoju
  • Innowacyjne rozwiązania w gastronomii i kulinariach
  • Kosmetologia i projektowanie wizerunku: aktualne trendy
  • Praca socjalna i duszpasterstwo w XXI wieku
Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć na żywo, będzie możliwość udziału zdalnego. Nagranie wystąpienia bez udziału w dyskusji nie jest uznawane za udział w konferencji.
 
Konferencja jest bezpłatna.
 

Wszelkie informacje na temat konferencji znajdują się w załączonej ulotce

 

Formularz rekrutacyjny: link

 
Wszelkie informacje na temat konferencji można znaleźć na stronie internetowej St. Ignatius of Loyola College oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem w konferencji to będziemy wdzięczni za kontakt z Naszym biurem Erasmus + Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

conference